witryny chłodnicze
Witryna chłodnicza ADN202/1 BP PRO
- Temperatura (min.): 2
- Temperatura (maks.): 14
- Czynnik chłodniczy: R600a
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
2 193,26 zł / szt
2 697,71 zł brutto
AND 202/1 BP - Witryna chłodnicza
- Zatwierdzona do użytku profesjonalnego
- Maksymalna pojemność przechowywania w kompaktowej przestrzeni
- Szklane drzwi z zamkiem
- Demontowalne półki
- Solidna konstrukcja utrzymująca do 50kg na każdej półce
| Waga | 56000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 620 x 620 x 1500 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Beko |
|---|---|
| Temperatura (min.) | 2 |
| Temperatura (maks.) | 14 |
| Czynnik chłodniczy | R600a |
| Pojemność całkowita | 290 |
| Liczba półek | 5 |
| Liczba drzwi | 1 |
| Wymiary półki | 52 x 36.5 cm |
| Waga | 55 |
| Pojemność | 275 |
| Wysokość | 145 |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 60 |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |