chodziki/jeździki
Jeździk Slider Standard Biały
- Bezpieczeństwo:
Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej.
- Nr katalogowy:
10601W
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
52,00 zł / szt
63,96 zł brutto
STANDARD TINY TOWN SLIDER
Standardowy jeździk z motywem zwierzątka. Posiada obrotowe koła 360°, które zapewniają szeroki zakres ruchu. Wyposażony jest w klakson i tajny schowek pod siedzeniem. Mocna konstrukcja zapewnia dzieciom bezpieczeństwo i równowagę podczas jazdy. Jeździk nie wymaga montażu, jest gotowy do użycia.
| Waga | 1611 kg |
|---|---|
| Wymiary | 360 x 630 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ZURU Tiny Town |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej. |
| Nr katalogowy | 10601W |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Jeździk |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 36.2 x 61.3 x 36 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |