mikro i mini wieże
Wieża Neptun Blue BT CD USB
- Odtwarzane formaty audio: MP3
- Max. moc głośników (sumaryczna): 10
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 7 w magazynie
179,67 zł / szt
220,99 zł brutto
Wieża Neptun Blue BT CD USB
- Odtwarzanie płyt CD/CD-R/CD-RW z nagranymi plikami MP3.
- Cyfrowo strojony tuner FM PLL z możliwością zaprogramowania stacji.
- Złącze USB oraz wejście Aux-in pozwalają na podłączenie zewnętrznych nośników i urządzeń z plikami dźwiękowymi.
- Wbudowany korektor barwy dźwięku pozwala dostosować dźwięk do preferencji słuchacza.
- Dołączony bezprzewodowy pilot z obsługą wszystkich funkcji.
RADIO
- Cyfrowo strojony (synteza PLL), stereofoniczny odbiornik do odbioru stacji radiowych nadawanych na zakresie
- FM (UKF)
- Polskie Radio i stacje komercyjne.
- Możliwość zaprogramowania 20 stacji radiowych.
ODTWARZACZ
Odtwarzacz płyt CD
- Odtwarzanie płyt CD z możliwością zaprogramowania odtwarzania i funkcjami powtarzania: powtarzanie odtwarzania utworu / powtarzanie odtwarzania całej płyty / odtwarzanie losowe.- Numery utworów, czas odtwarzania oraz tryby pracy są pokazywane na wyświetlaczu LCD.
Odtwarzacz plików MP3 z płyt CD
- Odtwarzanie plików mp3 z możliwością zaprogramowania odtwarzania i funkcjami powtarzania: powtarzanie odtwarzania pliku / powtarzanie odtwarzania całej płyty / powtarzanie odtwarzania folderu / odtwarzanie losowe.
- Numery plików, czas odtwarzania oraz tryby pracy są pokazywane na wyświetlaczu LCD.
Odtwarzacz plików MP3 z pamięci USB
- Z przodu zestawu znajduje się gniazdo USB z odtwarzaniem plików mp3.
- Odtwarzanie plików mp3 z możliwością zaprogramowania odtwarzania i funkcjami powtarzania: powtarzanie odtwarzania pliku / powtarzanie odtwarzania wszystkich plików / powtarzanie odtwarzania folderu / odtwarzanie losowe
- Numery plików, czas odtwarzania oraz tryby pracy są pokazywane na wyświetlaczu LCD.
- Odtwarzacz obsługuje pamięci USB o pojemności do 32 GB.
FUNKCJONALNOŚĆ
Korektor barwy dźwięku
- Pozwala dostosować dźwięk do preferencji słuchacza.
- Możliwy wybór pomiędzy charakterystykami: FLAT, CLASSIC, ROCK, POP, JAZZ.
Zegar z dwoma budzikami
- Funkcja zegara z budzeniem sygnałem dźwiękowym lub radiem, odtwarzaniem z płyty CD lub pamięci USB.
- Zestaw posiada 2 niezależne budziki, dla których można ustawić 2 różne czasy budzenia.
- Budzenie można odroczyć o 9 minut.
Funkcja automatycznego wyłączania
- Słuchasz radia przed zaśnięciem, chcesz żeby wyłączyło się automatycznie po ustalonym czasie?
- Zestaw może się samodzielnie wyłączyć po ustalonym czasie w przedziale 5 do 120 minut.
Zasilanie z sieci 230V
- Zestaw sprawdzi się w kuchni, sypialni, w pracy...
- Urządzenie jest zgodne z normą ERP 2, która zapewnia minimalne zużycie prądu w trybie czuwania.
Gniazdo słuchawkowe
Współpracuje ze standardowymi słuchawkami z wtykiem jack 3,5mm (mały jack)
Gniazdo wejścia AUX
- W urządzeniu można słuchać dźwięku z zewnętrznego urządzenia np. telefonu komórkowego, tabletu...
- Współpracuje z wtykiem jack 3,5mm (mały jack)
Pilot zdalnego sterowania
Obsługa wszystkich funkcji zestawu.
| Waga | 2569 kg |
|---|---|
| Wymiary | 218 x 395 x 260 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eltra |
|---|---|
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 10 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| Odtwarzacz CD | Tak |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Pamięć stacji | 20 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Odbiornik USB |
| System | Wieża |
| Wymiary | 335 x 160 x 220 mm |
| Waga | 2.3 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-RW |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |