Pozytywka Jeż 18 cm
- Bezpieczeństwo:
Wszystkie zabawki są pakowane w osobny woreczek foliowy. Plastikowe woreczki oraz plastikowe łączniki przy metkach mogą być niebezpieczne. Aby uniknąć niebezpieczeństwa, należy trzymać plastikowy woreczek oraz plastikowe łączniki wraz z metkami z dalek
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
9397
- Pełna specyfikacja
Pozytywka Jeż 18 cm
Z pewnością uspokoi i pomoże usnąć Twojemu maleństwu. Ma wszystko czego dziecko potrzebuje. Jest przyjemny i miękki, w delikatnej kolorystyce, na pewno jest to zabawka, która stanie się najlepszym pierwszym przyjacielem na długie lata.
To idealny prezent dla nowo narodzonego maleństwa, idealna propozycja na pierwsze odwiedziny.
Pokaż swojemu dziecku:
- Jak rozwijać wyobraźnię, spostrzegawczość i zręczność
- Że moment przytulania jest najważniejszych rytuałem w ciągu dnia
- Że to może być maskotka, z którą zwiąże się na długo
- Że miękkość i puszystość maskotki ułatwi zasypianie
- Ile zabawki mają w sobie miłości, opieki i czułości
Zadbaj o swojego malucha:
- Zabawka bezpieczna dla dzieci
- Brak ostrych krawędzi
- Wysokiej klasy zabawka o precyzyjnych szyciach
| Waga | 178 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 200 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TULILO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Wszystkie zabawki są pakowane w osobny woreczek foliowy. Plastikowe woreczki oraz plastikowe łączniki przy metkach mogą być niebezpieczne. Aby uniknąć niebezpieczeństwa, należy trzymać plastikowy woreczek oraz plastikowe łączniki wraz z metkami z dalek |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 9397 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Pozytywki |
| Wymiary | Wysokość: 18 cm |
| Wymagania wiekowe | 0 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |