zawody
Wiertarka Udarowa Bosch
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
42,90 zł / szt
52,77 zł brutto
Wiertarka Udarowa Bosch
Doskonała imitacja prawdziwej wiertarki firmy BOSCH ! Posiada dwie prędkości i dwa kierunki obrotów (w lewą i prawą stronę). Wspaniała zabawka dla małego pomocnika tatusia.Zestawy firmy Klein to dorosłe życie w małych rączkach naszych dzieci. Dzięki tak wspaniałym i realistycznym zestawom, dzieci podczas zabawy wczuwają się w rolę dorosłych, są lekarzami, ogrodnikami, mechanikami, gospodyniami domowymi, strażakami czy policjantami, wykonują wiele czynności zupełnie jak w dorosłym życiu.
| Waga | 379 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 275 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | L8410 KLE-8410 |
| Tematyka | Narzędzia |
| Wymiary | 28 x 22 x 7cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |