pudełka i etui
CD WALLET 64 CD CZARNY
- Wymiary:
- 29.5 x 16.5 x 5 cm
- Pojemność opakowania: 64
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 9 w magazynie
24,20 zł / szt
29,77 zł brutto
- CD-Wallet na 64 płyt CD / DVD
- IPasek do noszenia
- Materiał: 600D Nylon
| Waga | 340 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 170 x 325 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Wymiary | - 29.5 x 16.5 x 5 cm |
| Pojemność opakowania | 64 |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Typ opakowania | Wallet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |