zrób to sam
Mozaika Pixel Junior Basic 40 elementów
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
4206
- Obszar: Pozostałe
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
65,00 zł / szt
79,95 zł brutto
Quercetti Mozaika Pixel Junior Basic zestaw zawiera kolorowe kołeczki o średnicy 32mm, z których powstają piękne mozaiki.
Aby tak się stało należy jedną z 8 kart ze wzorami umieścić pod przezroczystą tablicą, a następnie zacząć tworzyć mozaikę poprzez wstawianie kolorowych kołeczków w tablicę.
Zabawka rozwija koordynację wzrokowo-ruchową , precyzyjne umiejętności motoryczne oraz zachęca do twórczego myślenia.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Quercetti |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 4206 |
| Obszar | Pozostałe |
| Rodzaj | Mozaiki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 36 x 5 x 28 cm |
| Akcesoria w zestawie | - Tabliczka |
| Wymagania wiekowe | 24 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 603 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 360 x 285 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |