kamery
Wideobar A10-010
- Użytkowanie: Średnia sala
- Separator:
Pilot VCR11
- Wymiary:
700 x 98 x 121 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
3 193,56 zł / szt
3 928,08 zł brutto
MeetingBar A10 tworzy całkowicie bezprzewodowe spotkania dzięki technologii WPP30. Nie tylko udostępnianie treści, ale także tryb urządzenia może być bezprzewodowy. Wideo 4K jest transmitowane natychmiast, bez żadnych kroków konfiguracyjnych.
| Waga | 2114 kg |
|---|---|
| Wymiary | 450 x 169 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Yealink |
|---|---|
| Użytkowanie | Średnia sala |
| Separator | Pilot VCR11 |
| Wymiary | 700 x 98 x 121 mm |
| Pozostałe parametry | Wideo
Audio
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Cechy i funkcje | powiększenie cyfrowe |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |