chłodzenie obudowy
Wentylatory do Z6 PCIe 56Q85AA
- Podświetlenie: Nie
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Liczba wentylatorów: 2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
373,30 zł / szt
459,16 zł brutto
Wentylatory do Z6 PCIe 56Q85AA
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Podświetlenie | Nie |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wymiary | 44 x 145 x 411 mm |
| Waga | 434.4 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Oznaczenia |
| Waga | 640 kg |
|---|---|
| Wymiary | 495 x 205 x 55 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |