chłodzenie obudowy
Wentylator - Toughfan 12 2-pak
- Podświetlenie: Nie
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Prędkość wentylatora (maks.): 2000
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
126,55 zł / szt
155,66 zł brutto
Wentylator Toughfan 12 2-pak
| Waga | 605 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 140 x 190 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thermaltake |
|---|---|
| Podświetlenie | Nie |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 |
| Przepływ powietrza | 58.35 |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wymiary | 120 x 120 x 25 mm |
| Waga | 415 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |