chłodzenie obudowy
Wentylator - Toughfan 12 2-pak
- Podświetlenie: Nie
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Prędkość wentylatora (maks.): 2000
- Full specification
Status: Out of stock
126.55 zł / szt
155.66 zł gross
Wentylator Toughfan 12 2-pak
| Weight | 605 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 140 x 190 cm |
Technical Specifications
| Brand | Thermaltake |
|---|---|
| Podświetlenie | Nie |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 |
| Przepływ powietrza | 58.35 |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wymiary | 120 x 120 x 25 mm |
| Waga | 415 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |