chłodzenie CPU
Wentylator SickleFlow Edge 360 ARGB White Edition
- Poziom hałasu: 38.5
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Prędkość wentylatora (maks.): 2500
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
88,57 zł / szt
108,94 zł brutto
Przedstawiamy SickleFlow Edge 360 ARGB, najnowszy dodatek do znanej serii SickleFlow. Ten najnowocześniejszy wentylator oferuje wszystkie cechy konstrukcyjne o wysokiej wydajności, których oczekujesz od linii produktów SickleFlow, teraz z dodatkowymi korzyściami dla jeszcze lepszych wrażeń. Powiększone łopatki wentylatora zwiększają moc chłodzenia, a pusta konstrukcja ramy zapewnia, że wentylator pozostaje lekki bez uszczerbku dla trwałości. Pojedynczy modułowy kabel do oświetlenia i zasilania usprawnia konfigurację, a dzięki zaledwie 4 śrubom instalacja jest dziecinnie prosta. Ciesz się konfigurowalnym adresowalnym oświetleniem RGB, w pełni sterowanym za pomocą naszego wewnętrznego oprogramowania MasterCTRL.
| Waga | 677 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 420 x 135 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cooler Master |
|---|---|
| Poziom hałasu | 38.5 |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2500 |
| Przepływ powietrza | 190 |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Prędkość wentylatora (min.) | 690 |
| Podświetlenie | ARGB |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wymiary | 361 x 122 x 26.5 mm |
| Waga | 460 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |