torby/etui/plecaki
Plecak do laptopa Terra 15.6 Beżowy
- Pasuje do:
Uniwersalny, laptopy do max 15,6"
- Wymiary:
- Wymiary wewnętrzne: 36 x 11 x 45 cm
- Wymiary zewnętrzne: 39,5 x 8 x 54 cm
- Pojemność: 21,5 l
- Waga: 640
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
136,96 zł / szt
168,46 zł brutto
Plecak do laptopa Hama Terra 15.6
| Waga | 550 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 360 x 440 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Pasuje do | Uniwersalny, laptopy do max 15,6" |
| Wymiary |
|
| Waga | 640 |
| Rodzaj | Plecak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | rPET |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | Beżowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |