chłodzenie obudowy
Wentylator RS140 ARGB 140mm biały
- Poziom hałasu: 36
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Prędkość wentylatora (maks.): 1700
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
52,86 zł / szt
65,02 zł brutto
Wentylator RS140 ARGB 140mm Single Pack biały
Wentylator PWM 140 mm RS140 ARGB - biały
Dodaj do swojego układu chłodzenia wentylator PWM 140 mm CORSAIR RS140 ARGB, z szeregowym połączeniem 4-pinowym PWM i sterowaniem przez płytę główną za pomocą złącza ARGB +5 V.
Zalety:
- 4-pinowe złącza PWM z możliwością łączenia szeregowego
- Łączone szeregowo podświetlenie ARGB +5 V z ośmioma diodami LED na wentylator
- Technologia CORSAIR AirGuide do skoncentrowanego przepływu powietrza
- Łożysko z kopułą magnetyczną CORSAIR o wydłużonej żywotności i obniżonym poziomie hałasu
- Tryb Zero RPM przy niższych obciążeniach
| Waga | 279 kg |
|---|---|
| Wymiary | 167 x 35 x 149 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Corsair |
|---|---|
| Poziom hałasu | 36 |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1700 |
| Przepływ powietrza | 95.5 |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Prędkość wentylatora (min.) | 330 |
| Podświetlenie | ARGB |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 140 x 25 mm |
| Waga | 293 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 14 cm |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |