Wentylator CPU Hyper 212 EVO V2 z LGA1700
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Prędkość wentylatora (maks.): 1800
- Przepływ powietrza: 62
- Pełna specyfikacja
100% kompatybilności z pamięciami RAM
Asymetryczna konstrukcja rurek cieplnych zapewnia kompatybilność z pamięcią RAM i wolną przestrzeń.
Tylko 155 mm wysokości
Niski radiatory dla lepszego prześwitu w obudowie.
Konstrukcja X-Vent
Umieszczone pod kątem 45 stopni i otaczające rury cieplne, każde żebro ma otwory wentylacyjne w kształcie litery X, które tworzą obszary o wysokim i niskim ciśnieniu powietrza, co skutkuje kilkoma kontrolowanymi wirami. Te małe i chaotyczne turbulencje wytwarzają silne podmuchy, które zmniejszają ogólny przepływ powietrza, ale poprawiają przepływ powietrza tam, gdzie ma to największe znaczenie obok rurek cieplnych.
Technologia Direct Contact
Technologia bezpośredniego kontaktu wykorzystująca 4 miedziane rurki cieplne tworzy gładką powierzchnię zapewniającą maksymalne rozpraszanie ciepła. a
Wentylator Sickleflow 120
Nowa, zoptymalizowana konstrukcja łopatek ze zaktualizowaną krzywizną, która zapewnia najlepszą równowagę między przepływem powietrza a ciśnieniem statycznym, aby odprowadzać ciepło, zachowując jednocześnie ekstremalną ciszę.
Cicha praca
Niskie wibracje i cichy wentylator pozwalają na prawie niesłyszalną pracę. Ponad 10% niższy poziom hałasu wentylatora w porównaniu z poprzednim modelem.
Łatwa instalacja
Beznarzędziowy system mocowania zapewnia bezproblemową instalację. Uniwersalne uchwyty mocujące są kompatybilne z najnowszymi procesorami Intel i AMD.
| Waga | 990 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 160 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cooler Master |
|---|---|
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1800 |
| Przepływ powietrza | 62 |
| Podstawka / Blok CPU | Aluminium |
| Prędkość wentylatora (min.) | 650 |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 155 x 80 x 120 mm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Gniazdo procesora | LGA2066 |
| Radiator | Aluminium |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |