klimatyzatory
Klimatyzator przenośny PACF212HPW
- Poziom hałasu: 60
- Czynnik chłodniczy: R290
- Wymiary:
Wymiary jednostki wewnętrznej (WxSxG): 71.8 x 44.2 x 37.3 cm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 26 w magazynie
1 233,50 zł / szt
1 517,21 zł brutto
Cechy wolnostojącego klimatyzatora Whirlpool:
- Wydajność energetyczna klasy A.
- Kolor biały
- Inteligentne kółka w celu łatwego przesuwania klimatyzacji w dowolne miejsce.
- Wł./wył. ogrzewania/chłodzenia.
- Funkcja 6-ty Zmysł czujnik temperatury automatycznie ocenia temperaturę w pomieszczeniu i stosuje idealne połączenie funkcji roboczych, w celu zapewnienia jak największego komfortu.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Whirlpool |
|---|---|
| Poziom hałasu | 60 |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Wymiary | Wymiary jednostki wewnętrznej (WxSxG): 71.8 x 44.2 x 37.3 cm |
| Waga | 32 |
| Pozostałe parametry |
|
| Video | |
| Funkcje |
|
| Funkcje | Osuszanie |
| Tryb nocny | Tak |
| Klasa energetyczna | A |
| Timer | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Waga | 38000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 470 x 400 x 850 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |