wentylatory
Wentylator 2 Pro
- Moc: 24
- Wydajność : 3.47
- Liczba trybów / prędkości: 100
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
323,83 zł / szt
398,31 zł brutto
Xiaomi Smart Standing Fan 2 Pro
Przenośny. Łagodniejszy. Większa oszczędność energii
- Przenośna konstrukcja z czasem pracy baterii do 18 godzin, ciesz się bezprzewodowym powiewem powietrza w dowolnym miejscu.
- Silniejszy i łagodniejszy powiew powietrza generowany przez dwuwarstwowe łopatki (7+5 łopatek).
- Wyposażony w wysokiej jakości silnik BLDC, bardziej stabilny, o dłuższej żywotności i energii.
- Standardowy i naturalny tryb powiewu, z maksymalnie 100 bezstopniowymi ustawieniami prędkości wentylatora z aplikacji.
- Smuklejsza konstrukcja, regulowana wysokość (626-1000 mm) do użytku na biurku i na podłodze.
- Oscylacja do 140 stopni i głowica pochylona do 39 stopni, aby rozprowadzać powietrze po całym obszarze.
- Supercicha praca, zaledwie 58 dB(A).
- Inteligentne sterowanie, współpraca z asystentem głosowym.
| Waga | 4380 kg |
|---|---|
| Wymiary | 560 x 175 x 370 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | XIAOMI |
|---|---|
| Moc | 24 |
| Wydajność | 3.47 |
| Liczba trybów / prędkości | 100 |
| Oscylacja | Tak |
| Prędkość przepływu powietrza | 20.28 |
| Wymiary | 343 x 330 x 1000 mm |
| Waga | 3.2 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Typ | Podłogowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |