zawody
Warsztat Bosch 77 elementów
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
8574
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
192,82 zł / szt
237,17 zł brutto
Warsztat Bosch 77 elementów
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 8574 |
| Tematyka | Warsztaty |
| Wymiary | 57 x 35 x 86 cm |
| Pozostałe parametry | - Wymiary opakowania: 58 x 85 x 15 cm |
| Akcesoria w zestawie | - szaro-zielony stół warsztatowy, ściany i półki warsztatu |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 3796 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 590 x 850 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |