zegary
Budzik elektroniczny Kos
- Budzik: Tak
- Funkcja drzemki: Tak
- Mechanizm: Elektroniczny
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 8 w magazynie
27,51 zł / szt
33,84 zł brutto
Kompaktowy budzik z cyfrowym wyświetlaczem godziny, daty i temperatury
- Czytelny wyświetlacz z dużym wskaźnikiem czasu
- Symbol informuje o niskim poziomie naładowania baterii
- Poręczny rozmiar, idealny jako budzik podróżny
Funkcja budzika / kalendarza / alarmu:
- Możliwość przełączania czasu pomiędzy formatem 12 i 24 h
- Wyświetlanie daty (dzień/miesiąc)
- Jeden programowalny czas budzika
Funkcja drzemki: Wstrzymuje alarm na 5 minut
Termometr: Wyświetla temperaturę wewnętrzną, przełączaną między stopniami Celsjusza i Fahrenheita.
| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 70 x 105 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Budzik | Tak |
| Funkcja drzemki | Tak |
| Mechanizm | Elektroniczny |
| Wymiary | Szerokość x Głębokość x Wysokość: 7 x 1,3 x 5,5 cm |
| Waga | 44 |
| Typ | Cyfrowy |
| Zasilanie | Bateria CR2032 |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Biurkowy |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |