uchwyty i mocowania
WallMount Pro 1200 (uchwyt ścienny do projektora)
- Rodzaj: Ścienny
- Regulacja wysięgu: Tak
- Obciążenie (maks.): 12
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
207,37 zł / szt
255,07 zł brutto
Uchwyt ścienny do projektorów krótkoogniskowych WallMount Pro 1200
| Waga | 4760 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 180 x 1040 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Avtek |
|---|---|
| Rodzaj | Ścienny |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Obciążenie (maks.) | 12 |
| Regulacja w pionie | 42 |
| Regulacja w poziomie | 42 |
| Wysięg (min.) | 63.5 |
| Wysięg (maks.) | 116.5 |
| Użytkowanie | Duża sala |
| Przeznaczenie | Projektory |
| System prowadzenia kabli | Tak |
| Pozostałe parametry | Maksymalny rozstaw otworów mocujących projektor: 30 cm |
| Materiał | Aluminium |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |