uchwyty i mocowania
WallMount Pro 1200 (uchwyt ścienny do projektora)
- Rodzaj: Ścienny
- Regulacja wysięgu: Tak
- Obciążenie (maks.): 12
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 3 in stock
207.37 zł / szt
255.07 zł gross
Uchwyt ścienny do projektorów krótkoogniskowych WallMount Pro 1200
| Weight | 4760 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 x 180 x 1040 cm |
Technical Specifications
| Brand | Avtek |
|---|---|
| Rodzaj | Ścienny |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Obciążenie (maks.) | 12 |
| Regulacja w pionie | 42 |
| Regulacja w poziomie | 42 |
| Wysięg (min.) | 63.5 |
| Wysięg (maks.) | 116.5 |
| Użytkowanie | Duża sala |
| Przeznaczenie | Projektory |
| System prowadzenia kabli | Tak |
| Pozostałe parametry | Maksymalny rozstaw otworów mocujących projektor: 30 cm |
| Materiał | Aluminium |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |