Walizka z narzędziami Black + Decker
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
7600360904
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Black + Decker Walizka z narzędziami
- Realistyczna walizka narzędziowa Black + Decker została stworzona z myślą o małych mechanikach uwielbiających kreatywną i konstruktywną zabawę w majsterkowanie.
- Poręczna do przenoszenia i bogato wyposażona - zaopatrzona w 39 akcesoriów min.: śrubokręt, klucze: płaski i nasadowy, deski konstrukcyjne, zamykanie na 2 zatrzaski do schludnego przechowywania narzędzi.
- Wiele opcji do rozwoju umiejętności manualnych i zdolności logicznego myślenia - zawiera samochód do samodzielnego złożenia dzięki czemu maluch szybko stanie się wzorowym i sprawnym majsterkowiczem.
- Oficjalnie licencjonowane zestawy do majsterkowania Black + Decker Smoby umożliwiają dzieciom odkrywanie zasad konstrukcji, wspierają koordynację ręka-oko, zręczność i motorykę precyzyjną.
- Kompaktowy kształt skrzyni z dużym, składanym uchwytem sprawia, że narzędzia można zabrać wszędzie ze sobą, by dokonać naprawy.
Zestawy do majsterkowania Black + Decker od Smoby stanowią trafiony prezent dla tych dzieci, które oczekują ciekawych rozwiązań. Wykonane ze starannością o najmniejsze detale, rozwijają kreatywność i logiczne łączenie elementów konstrukcyjnych.
Smoby to ceniona przez rodziców marka zabawek z Francji, która od 1924 roku za priorytet stawia wspieranie zdrowego rozwój dzieci. Renoma marki Smoby została zbudowana na przestrzeganiu surowych standardów produkcji dla bezpieczeństwa zabawek. Wieloletnie doświadczenie i stosowanie wysokogatunkowych materiałów oraz wysoka świadomość ekologiczna potwierdza jej eksperckość. Na różnorodność asortymentu Smoby składają się trwałe i bezpieczne domki dla dzieci, zabawki ogrodowe, jeździki, kąciki zabaw czy zabawki edukacyjne dla niemowląt Little Smoby.
| Waga | 1145 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 440 x 300 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Smoby |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 7600360904 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Majsterkowicz |
| Wymiary | 35,5 x 28,6 x 28,5 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 30 x 8,9 x 44,3 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |