kosmetyki
Walizka Make up - Jednorożec
- Nr katalogowy:
16011
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Makijaż
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
95,50 zł / szt
117,47 zł brutto
Walizka Make up - Jednorożec
- Walizka z motywem jednorożca zawiera bogaty i kolorowy zestaw do makijażu oraz stylizacji paznokci.
- W walizce znajdują się: cienie do powiek,róże, pędzelki, błyszczyki, szminki, arkusz naklejek, lakiery do paznokci.
| Waga | 674 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 250 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Nice |
|---|---|
| Nr katalogowy | 16011 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Makijaż |
| Waga | 1 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 25 x 18 x 9 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Tkanina |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny, Wzór |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |