Radio Classic 200 Białe
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzane formaty audio: MP3
- Max. moc głośników (sumaryczna): 2.5
- Pełna specyfikacja
Radio CLASSIC 200 odbiera audycje radiowe FM, które można zapisać na liście 30 ulubionych, w celu łatwego przełączenia w dowolnym momencie.
Głośnik o mocy 2,5 W dostarcza dźwięk wysokiej jakości. Na froncie znajduje się wygodne duże pokrętło regulacji głośności.
Radio posiada antenę teleskopową oraz praktyczne złącze słuchawkowe (3,5 mm stereo). Model odtwarza piliki MP3 z przenośnych pamięci USB. Elegancki, biały ekran LED o przekątnej 2,3" w trybie czuwania wyświetla aktualną godzinę.
Elegancka obudowa wykonana z drewna sprawia, że radio będzie elegancką ozdobą każdego pomieszczenia: salonu, biura czy kuchni. CLASSIC 200 doskonale sprawdzi się również, jako radiobudzik, gdyż jest wyposażone w praktyczne funkcje budzika, drzemki oraz wyłącznika czasowego. Radio cechuje niski pobór prądu, na poziomie 5 W podczas pracy. W zestawie z radiem znajduje się zasilacz 5V/1A.
Słuchaj klasycznego radia.
Odbieraj klasyczne stacje radiowe FM. Radio Data System (RDS) wyświetla dodatkowe informacje o audycji i częstotliwość, przesyłane przez nadawcę stacji radiowej FM.
Zegar
Na wbudowanym ekranie obok informacji o stacji, wykonawcy, tytule utworu wyświetlana jest także aktualna godzina. Dane są automatycznie pobierane wraz z odbieranym programem.
Budzik / timer wyłączania
Produkt ten jest wyposażony w praktyczną funkcję programowania czasu jego wyłączenia. Dzięki, której mogą Państwo spokojnie oddać się wieczornemu relaksowi, nie zaprzątając sobie głowy wyłączaniem urządzenia. Do Państwa dyspozycji jest również funkcja radio-budzika, która na życzenie obudzi Państwa muzyką z ulubionego programu.
Idealny do odtwarzania dużych zasobów muzycznych na zewnętrznych dyskach twardych.
Urządzenie to zapewnia dostęp do utworów MP3 z podłączonego pod gniazdo USB nośnika pamięci. Aby móc się cieszyć swoją ulubioną muzyką wystarczy podłączyć dysk twardy lub pendrive pod wybrane gniazdo USB.
| Waga | 1061 kg |
|---|---|
| Wymiary | 153 x 285 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TechniSat |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 2.5 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| System | Radio |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Pamięć stacji | 30 |
| Złącza | 1 x USB |
| Wymiary | 21 x 12 x 11,5 cm |
| Waga | 800 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |