Suszarka EW7DX385AP
- Pompa ciepła: Tak
- Programy i opcje suszenia: Wełna
- Waga: 48
- Pełna specyfikacja
Suszarka EW7DX385AP
Specjalne programy suszenia najbardziej delikatnych rzeczy
Suszarka z pompą ciepła DelicateCare 700 dostosowuje temperaturę i ruchy bębna do różnych tkanin, umożliwiając ich pielęgnację. Jedwab zachowuje swój wygląd, wełna jest suszona bez ryzyka skurczenia się, a właściwości wodoodporne odzieży outdoorowej zostają przywrócone. Certyfikat Woolmark.
DelicateCare - suszy wełnę i zapobiega jej kurczeniu się
DelicateCare wykorzystuje technologię pompy ciepła, aby delikatnie suszyć odzież, a dzięki dostosowanym ruchom bębna i temperaturom przedłuża żywotność ubrań. Z zachowaniem najwyższej ostrożności suszone są też materiały takie jak jedwab i wełna. Certyfikat Woolmark.
Bez konieczności sortowania. Mieszane ładunki zawsze równomiernie wysuszone w MixCare
MixCare zapewnia intensywne, ale jednocześnie delikatne suszenie mieszanych ładunków bawełny i syntetyków, dzięki czemu ubrania są równomiernie wysuszone bez konieczności sortowania.
Program Hygiene+ usuwa do 99,9% bakterii i wirusów
Program Hygiene+, certyfikowany przez Swissatest, usuwa do ponad 99,9% bakterii i wirusów w temperaturze już powyżej 60°C.
SensiCare - optymalne suszenie, dzięki któremu zachowasz jakość swoich ubrań
SensiCare mierzy temperaturę i poziom wilgotności każdego załadunku oraz odpowiednio dostosowuje czas suszenia i zużycie energii, aby chronić ubrania przed zbyt wysoką temperaturą i przesuszeniem. Ubrania dłużej będą wyglądały na nowe bez marnowania energii.
Filtr EasyClean - do energooszczędnej pralki
Filtr EasyClean jest łatwy w czyszczeniu i zapewnia optymalną pracę pralki, pomagając utrzymać efektywność energetyczną.
| Waga | 50500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 670 x 630 x 885 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Electrolux |
|---|---|
| Pompa ciepła | Tak |
| Programy i opcje suszenia | Wełna |
| Waga | 48 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 85 |
| Szerokość | 59.6 |
| Głębokość | 63.8 |
| Klasa energetyczna | A+++ |
| Załadunek suszarki | 8 kg |
| Typ | Suszarka do ubrań |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |