modele plastikowe
Model plastikowy Statek Typ IX C Platinum Edition 1/72
- Bezpieczeństwo:
Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 800
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
477,98 zł / szt
587,92 zł brutto
Model plastikowy Statek Typ IX C Platinum Edition 1/72
German Submarine Type IX (U505) - niemiecki okręt podwodny typu IX C z okresu II wojny światowej.
Zestaw zawiera elementy fototrawione.
Plastikowy model od sklejania Revell (05180) nie zawiera w komplecie farb i kleju.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Revell |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 800 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 05180 |
| Skala | 1:72 |
| Rodzaj | Statki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 94,9 x 26,4 x 13,9 cm |
| Pozostałe informacje | Plastikowy model do sklejania. Nie zawiera kleju, pędzęlka ani farbek. Instrukcja wewnątrz opakowania. |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Długość | 106.3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Waga | 2200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 265 x 950 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |