kosmetyki
Walizka Beauty
- Nr katalogowy:
7600320148
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Makijaż
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
91,56 zł / szt
112,62 zł brutto
Walizka beauty
Walizka z 13 akcesoriami dla małej wizażystki w tym cienie do powiek, błyszczyki, lakiery do paznokci oraz akcesoria do włosów.
Wszystkie akcesoria nie są prawdziwymi kosmetykami.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Smoby |
|---|---|
| Nr katalogowy | 7600320148 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Makijaż |
| Wymiary | 35,5 x 28,6 x 28,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 1110 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 300 x 440 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |