kosmetyki
Walizka Beauty
- Nr katalogowy:
7600320148
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Makijaż
- Full specification
Status: Out of stock
91.56 zł / szt
112.62 zł gross
Walizka beauty
Walizka z 13 akcesoriami dla małej wizażystki w tym cienie do powiek, błyszczyki, lakiery do paznokci oraz akcesoria do włosów.
Wszystkie akcesoria nie są prawdziwymi kosmetykami.
| Weight | 1110 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 300 x 440 cm |
Technical Specifications
| Brand | Smoby |
|---|---|
| Nr katalogowy | 7600320148 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Makijaż |
| Wymiary | 35,5 x 28,6 x 28,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |