Waga personalna z Bluetooth BSM601BT
- Obciążenie (maks.): 180
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Dokładność pomiaru: 100
- Pełna specyfikacja
Waga personalna z Bluetooth BSM601BT
Każda osoba, która chce prowadzić zdrowy styl życia i kontrolować na bieżąco ogólny stan zdrowia, potrzebuje w domu wagi personalnej wskazującej coś więcej niż tylko liczbę kilogramów. Model wagi BSM601 marki BLAUPUNKT z dedykowaną aplikacją na smartfona jest gotowa by sprostać tym oczekiwaniom.
BSM601 z dokładnością do 0,1 kg monitoruje masę ciała, tkanki tłuszczowej, mięśniowej, kostnej wody, BMI oraz BMR. Intuicyjna i prosta w obsłudze aplikacja pozwala na bieżąco obserwować wszystkie najistotniejsze parametry. Po wprowadzeniu podstawowych informacji na temat wzrostu, wieku, płci oraz prowadzonych aktywności wylicza dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, aktywnie wspierając użytkownika w dochodzeniu do upragnionej wagi.
Smukła i lekka, wykonana z hartowanego szkła o grubości 5mm, z ukrytym wyświetlaczem i w pięknych odcieniach błękitu świetnie wkomponuje się w przestrzeń łazienkową.
Waga personalna BSM601 została stworzona dla osób, którym zależy na osiąganiu celów, dobrym samopoczuciu oraz dla tych, którzy chcą na bieżąco monitorować dane o postępach wykraczających poza samą wagę.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Blaupunkt |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 180 |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Dokładność pomiaru | 100 |
| Wymiary wyświetlacza | 7,4 x 2,06 cm |
| Jednostki miar | kg |
| Pomiar | Masa ciała |
| Wymiary | 28 x 28 x 2,2 cm |
| Waga | 1.12 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie | 3 x Bateria AAA |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Błękitny |
| Waga | 1515 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 325 x 320 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |