Waga personalna BSP301
- Obciążenie (maks.): 150
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Dokładność pomiaru: 0.1
- Pełna specyfikacja
Waga personalna BSP301
Kiedy przybywa zbędnych kilogramów, słusznym wydaje się przejście na dietę i zwiększenie aktywności fizycznej.
Jednak cóż nam po tym, gdy nie można kontrolować efektu tych działań. Kiedy nie widać postępów - motywacja spada, a kilogramy stoją w miejscu.
Wszystkim, którym zdrowy tryb życia nie jest obojętny, przedstawiamy nową wagę personalną BSP301 od Blaupunkt.
Jest to urządzenie, dzięki któremu można kontrolować swoją wagę i motywować się do dalszego gubienia kilogramów.
Mimo iż model BSP301 to najprostsza z propozycji Blaupunkt, jest przeznaczony dla użytkowników wymagających, tych którzy chętnie podejmują wyzwania i trwają w swoich postanowieniach.
Waga BSP301 wyposażona jest w szklaną platformę i duży, czytelny wyświetlacz.
Jej maksymalne obciążenie wynosi 150 kg.
Do modelu BSP301 dołączona jest jedna bateria CR2032, która dzięki zastosowaniu w wadze funkcji automatycznego wyłączania, będzie pracowała przez długi czas.
Minimalistyczny design wagi z białą szklaną platformą, świetnie wpisze się w proste i nowocześnie wykończone łazienki.
| Waga | 1900 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 340 x 320 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Blaupunkt |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 150 |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Dokładność pomiaru | 0.1 |
| Wymiary wyświetlacza | 74 x 35,6 mm |
| Jednostki miar | kg |
| Pomiar | Masa ciała |
| Wymiary | 302 x 302 x 22 mm |
| Waga | 1.5 |
| Akcesoria w zestawie | Bateria CR2032 |
| Zasilanie | Bateria CR2032 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |