wagi łazienkowe
Waga łazienkowa YOGA EBS003
- Obciążenie (maks.): 180
- Dokładność pomiaru: 0.1
- Jednostki miar: kg
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 7 w magazynie
15,89 zł / szt
19,54 zł brutto
Waga łazienkowa YOGA EBS003
Ultra cienka waga elektroniczna specjalnie zaprojektowana dla tych, którzy dbają o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Stylowe wzornictwo, duży wyświetlacz, łatwe użytkowanie.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 180 |
| Dokładność pomiaru | 0.1 |
| Jednostki miar | kg |
| Pomiar | Masa ciała |
| Wymiary | 300 x 300 mm |
| Waga | 1.68 |
| Funkcje specjalne | - Uruchamianie za pomocą funkcji foot-tap |
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1640 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 310 x 310 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |