podkładki pod mysz/klawiaturę
Podkładka pod mysz design
- Przeznaczenie: Biuro
- Podkładka pod nadgarstek: Nie
- Wymiary:
220 x 3 x 180 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
23,87 zł / szt
29,36 zł brutto
Non-slip underside
Specjalnie gumowany spód zapobiega ześlizgiwaniu się podkładki pod mysz
Resilient thanks to reinforced edge
Wytrzymałość: wyszywana krawędź wzmacnia zewnętrzne boki, dzięki czemu podkładka nie strzępi się
Modern design
Nowoczesny wygląd biurka: powierzchnia o wzorze cętkowanym
| Waga | 115 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2 x 233 x 233 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Przeznaczenie | Biuro |
| Podkładka pod nadgarstek | Nie |
| Wymiary | 220 x 3 x 180 mm |
| Waga | 81 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |