SRT5KRMXLI Smart-UPS SRT 5000VA Rack 230V
- Wymagania środowiskowe:
- Środowisko operacyjne: 0 - 40 °C
- Wilgotność względna podczas pracy: 0 - 95% no%
- Wysokość n.p.m. podczas pracy: 0-900 metry
- Temperatura (przechowywanie): -15 - 45 °C
- Wilgotnoś - Liczba akumulatorów: 1
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzepięciowe
- Pełna specyfikacja
Zasilacz awaryjny o mocy wyjściowej 5000VA/4500W wyposażony w 6 gniazd IEC 320 C13 IEC 320 C13, 4 gniazda IEC 320 C19 IEC 320 C19 oraz 2 IEC Jumpers. Posiada bezobsługowy szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy z elektrolitem w postaci żelu oraz ochronę przeciwprzepięciową.
| Waga | 67000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 620 x 960 x 340 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | APC |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | - Środowisko operacyjne: 0 - 40 °C |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Moc czynna | 4500 |
| Czas ładowania | 3 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C19 |
| Wymiary | 43.2 x 13 x 71.9 cm. |
| Waga | 54.5 |
| Oprogramowanie | PowerChute Network Shutdown v3.0.1 |
| Akcesoria w zestawie | - Dokumentacja na CD |
| Funkcje specjalne | Zimny start |
| Napięcie | 230 |
| Typ obudowy | Rack |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 5 kVA |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |