pendrive
VOYAGER 64GB USB3.0
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 8
- Wymiary:
72 x 23.2 x 14.9 mm.
- Waga: 25
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
49,69 zł / szt
61,12 zł brutto
- Wodoodporny
- Wstrząsoodporny
- Plug & Play
| Waga | 12 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 110 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Corsair |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Wymiary | 72 x 23.2 x 14.9 mm. |
| Waga | 25 |
| Prędkość zapisu | 55 |
| Prędkość odczytu | 190 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Pojemność pamięci | 64 GB |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Granatowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |