pendrive
VOYAGER 64GB USB3.0
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 8
- Wymiary:
72 x 23.2 x 14.9 mm.
- Waga: 25
- Full specification
Status: Out of stock
49.69 zł / szt
61.12 zł gross
- Wodoodporny
- Wstrząsoodporny
- Plug & Play
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 110 x 150 cm |
Technical Specifications
| Brand | Corsair |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Wymiary | 72 x 23.2 x 14.9 mm. |
| Waga | 25 |
| Prędkość zapisu | 55 |
| Prędkość odczytu | 190 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Pojemność pamięci | 64 GB |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Granatowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |