adaptery/przejściówki
USB-C to 3 USB-A Hub Z6A00AA
- Rodzaj: Adapter
- Złącza #1: USB Typ C Męska
- Zastosowanie: Komputerowy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
76,36 zł / szt
93,92 zł brutto
| Waga | 140 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 180 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Złącza #1 | USB Typ C Męska |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #2 | USB 2.0 10pin Żeńska |
| Wymiary | 6,68 x 4,14 x 1,05 cm |
| Waga | 36.5 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |