UPS SINLINE RT 1600
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0 - 40 stopni C
- Temperatura przechowywania: 0 - 45 stopni C
- Wilgotność względna podczas pracy: 20 - 80% (bez kondensacji)
- Wilgotność względna podczas przechowywania: 20 - 95% (bez kondensacji)
- Wysokość n.p.m - Złącza: RJ-45
- Liczba akumulatorów: 4
- Pełna specyfikacja
SINLINE RT to najnowsza seria zaawansowanych technologicznie zasilaczy przeznaczonych dla serwerów, małych sieci komputerowych i stacji roboczych, jak również innych urządzeń elektrycznych, elektronicznych i informatycznych. Dzięki uniwersalnemu rozwiązaniu obudowy (Rack/Tower) w prosty i szybki sposób możliwa jest zmiana sposobu instalacji urządzenia.
Wbudowany układ automatycznej regulacji napięcia sieciowego AVR (podwyższający i obniżający) umożliwia dostosowanie nieprawidłowego napięcia wejściowego do poziomu akceptowalnego przez odbiorniki, bez zużywania energii z akumulatorów. Zaimplementowany w zasilaczu układ ładowania akumulatorów z kompensacją termiczną dodatkowo chroni wewnętrzne akumulatory, wydłużając ich czas eksploatacji, co pozwala na obniżenie kosztów związanych z obsługą urządzenia.
Seria SINLINE RT posiada możliwość wymiany baterii przez użytkownika oraz system rozbudowanej komunikacji poprzez zintegrowany interfejs sieciowy w standardzie (obsługa protokołu SNMP, HTTP) oraz interfejs komunikacyjny HID USB, który umożliwia współpracę UPS-a z innymi urządzeniami bez konieczności instalowania oprogramowania.
Rozbudowany wyświetlacz graficzny LCD daje użytkownikowi możliwość pełnej kontroli nad urządzeniem wraz z określeniem czasu autonomii UPS w czasie rzeczywistym (predykcja czasu podtrzymania). Ponadto seria ta umożliwia uruchomienie urządzenia z baterii bez konieczności podłączania UPS do sieci zasilającej tzw. zimny start.
| Waga | 17500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 600 x 560 x 260 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | EVER |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura pracy: 0 - 40 stopni C |
| Złącza | RJ-45 |
| Liczba akumulatorów | 4 |
| Moc czynna | 1250 |
| Czas ładowania | 4 |
| Czas przełączenia (maks.) | 3 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 3 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Czas transferu (maks.) | 0 |
| Porty zasilania wy. | 2 x typ C/E |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Wymiary | - Rack 132 x 440 x 460 mm (zestaw montażowy dostępny opcjonalnie) |
| Waga | 22 |
| Pozostałe parametry | - Stopień ochrony IP20 |
| Informacje o gwarancji | - Serwis door-to-door |
| Oprogramowanie | Oprogramowanie monitorująco - zarządzające PowerSoft Professional |
| Funkcje specjalne | - Obudowa typu Rack/Tower |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 7 |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 1600 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |