zasilacze awaryjne
UPS Line-Interactive B850VA 2xSchuko 230V
- Wymagania środowiskowe:
Warunki pracy: 0 ° C ~ 40 ° C, przy wilgotności 10 ~ 90% RH bez kondensacji
- Złącza: Brak
- Liczba akumulatorów: 1
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
177,66 zł / szt
218,52 zł brutto
- Bezpieczeństwo w zasięgu
- Zasilanie awaryjne zapewnia ochronę przed utratą ważnych danych
- Zabezpiecza urządzenia przed uszkodzeniem
- Kompaktowa i solidna obudowa doskonała do użytku domowego jak i w małym biurze
| Waga | 5160 kg |
|---|---|
| Wymiary | 330 x 220 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | Warunki pracy: 0 ° C ~ 40 ° C, przy wilgotności 10 ~ 90% RH bez kondensacji |
| Złącza | Brak |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Czas ładowania | 12 |
| Czas przełączenia (maks.) | 10 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 20 |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciw przeładowaniu |
| Porty zasilania wy. | 2 x typ C/F (Schuko) |
| Wymiary | 280x140x100mm |
| Waga | 5.5 |
| Funkcje specjalne | Funkcja zimny start |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 8 |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 850 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |