UPS ECO Pro 700 AVR CDS 19" 2U
- Liczba akumulatorów: 1
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzepięciowe
- Moc czynna: 420
- Pełna specyfikacja
Zasilacze UPS serii ECO PRO AVR CDS zabezpieczają podłączone urządzenia przed spadkami oraz zanikami napięcia w sieci, zapewniając ich dłuższe i pewniejsze działanie. Głównym przeznaczeniem zasilaczy z serii ECO PRO AVR CDS jest zabezpieczenie przed niekontrolowaną utratą zasilania: komputerów PC, stanowisk DTP i stacji roboczych, kas fiskalnych, systemów telewizji przemysłowej CCTV oraz internetowych urządzeń telekomunikacyjnych. Produkty serii ECO PRO AVR CDS posiadają system "Clear Digital Sinus" umożliwiający generację na wyjściu zasilacza UPS napięcia o sinusoidalnym kształcie (przy pracy bateryjnej) oraz funkcję "zimnego startu", która umożliwia uruchomienie zasilacza nawet wówczas, gdy zasilanie z sieci jest niedostępne. Oferowana seria zasilaczy wyposażona została w układ automatycznej regulacji napięcia sieciowego AVR oraz interfejs komunikacyjny USB HID.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE
- System CDS (Clear Digital Sinus) – umożliwia generację na wyjściu zasilacza UPS napięcia o sinusoidalnym kształcie (przy pracy bateryjnej).
- Układ automatycznej regulacji napięcia sieciowego AVR podwyższający - umożliwia dostosowanie nieprawidłowego napięcia wejściowego do poziomu akceptowalnego przez odbiorniki bez użycia akumulatorów.
- Interfejs komunikacyjny USB HID zgodny z HID Power Devices – możliwość współpracy UPS-a z innymi urządzeniami bez konieczności instalowania oprogramowania (zasilacz widoczny w systemie jako bateria).
- Predykcja czasu pracy - pozwala na określanie czasu autonomii UPS (zasilania awaryjnego) w czasie rzeczywistym za pomocą oprogramowania Powersoft.
- Zimny start - możliwość uruchomienia urządzenia bez podłączenia do sieci zasilającej.
- Zabezpieczenia przeciwzwarciowe, przeciążeniowe oraz przeciwprzepięciowe.
- 2 gniazda wyjściowe typu PN-E-93201 (standard polski).
- 3 gniazda wyjściowe typu IEC320 C13 (10 A)
- Sygnalizacja akustyczno-optyczna (dioda LED statusu pracy UPS).
- Oprogramowanie monitorująco-zarządzające PowerSoft - bezpłatna aplikacja integrująca UPS-a z systemami operacyjnymi.
| Waga | 12000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 260 x 500 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | EVER |
|---|---|
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Moc czynna | 420 |
| Czas ładowania | 7 |
| Czas przełączenia (maks.) | 3 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 3 |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 2 x typ C/E |
| Wymiary | 88 x 485 x 200 mm |
| Waga | 8.5 |
| Oprogramowanie | PowerSoft Professional |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 7 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Typ obudowy | Rack |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 700 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |