UPS DUO 350 AVR
- Liczba akumulatorów: 1
- Moc czynna: 245
- Czas ładowania: 8
- Pełna specyfikacja
Zasilacze UPS serii DUO AVR / DUO AVR USB stanowią ekonomiczną ochronę sprzętu komputerowego w biurze i domu. Zabezpieczają podłączone urządzenia przed spadkami oraz zanikami napięcia w sieci, zapewniając ich dłuższe i pewniejsze działanie. Głównym przeznaczeniem zasilaczy z serii DUO AVR / DUO AVR USB jest zabezpieczenie przed niekontrolowaną utratą zasilania: komputerów PC, stanowisk DTP i stacji roboczych, systemów fiskalnych, systemów telewizji przemysłowej CCTV oraz internetowych urządzeń telekomunikacyjnych.
Oferowana seria zasilaczy wyposażona jest w interfejs komunikacyjny USB oraz układ automatycznej regulacji napięcia sieciowego AVR. Zastosowana funkcja zimnego startu daje możliwość uruchomienia zasilacza bez podłączonej sieci zasilające.
| Waga | 4040 kg |
|---|---|
| Wymiary | 285 x 120 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | EVER |
|---|---|
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Moc czynna | 245 |
| Czas ładowania | 8 |
| Czas przełączenia (maks.) | 6 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 2 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Porty zasilania wy. | 2 x typ C/E |
| Porty zasilania we. | E type french |
| Wymiary | 158 x 84 x 252 mm |
| Waga | 3.8 |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 5 |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 350 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |