zasilacze awaryjne
UPS 9PX3000IRTN 3000W/VA RT2U Netpack
- Moc czynna: 3000
- Złącza: 1 x USB (Typ B)
- Porty zasilania wy.: 2 x IEC-C19
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
14 109.24 zł / szt
17 354.37 zł gross
| Weight | 35200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 240 x 585 x 785 cm |
Technical Specifications
| Brand | Eaton |
|---|---|
| Moc czynna | 3000 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Porty zasilania wy. | 2 x IEC-C19 |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Wymiary rack | 2U |
| Wymiary | 86,5 x 440 x 605 mm |
| Video | |
| Typ obudowy | Rack |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |