zasilacze awaryjne
UPS 9PX2200IRTN 2200W/VA RT2U Netpack
- Złącza: RJ-45
- Moc czynna: 2200
- Porty zasilania wy.: 8 x IEC-C13
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
10 298,92 zł / szt
12 667,67 zł brutto
| Waga | 32600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 235 x 585 x 780 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eaton |
|---|---|
| Złącza | RJ-45 |
| Moc czynna | 2200 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Wymiary rack | 2U |
| Wymiary | 86,5 x 440 x 605 mm |
| Video | |
| Typ obudowy | Rack |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 2200 VA |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |