Termowentylator SFH11 2000W
- Maksymalna moc: 2000
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
- Stopnie regulacji: 2
- Pełna specyfikacja
TERMOWENTYLATOR SFH11
Ciepło, cieplej, gorąco!
- Ogrzewa pomieszczenia do 15 m2
- 3 tryby pracy: wentylator, grzałka 1000 / 2000 W
- Regulacja temperatury za pomocą pokrętła termostatu
NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆ
Termowentylator SFH11 marki PRIME3 pozwoli nam skutecznie ogrzać pomieszanie w zimne dni i noce. Jest niezastąpiony nie tylko wtedy, gdy za oknem srogi mróz, ale także w wiosenne i jesienne chłody w trakcie pobytu w domku letniskowym.
Urządzenie pozwala na ogrzanie pomieszczenia o powierzchni do 15 m2.
Niewątpliwą zaletą urządzenia jest jego bardzo cicha praca (do 52 dB), dzięki czemu nie zakłóci ona panującej w pomieszczeniu ciszy np. wtedy gdy pozostali domownicy jeszcze śpią.
Za pomocą poręcznych pokręteł można ustawić 3 tryby pracy: wentylator oraz grzałka 1000 lub 2000 W.
ZWIĘKSZONA WYDAJNOŚĆ
Dzięki wbudowanemu wydajnemu elementowi grzejnemu wykonanemu ze stopu FeCrAl, urządzenie nagrzewa się szybko i wolniej traci ciepło aniżeli zwykłe termowentylatory.
Termowentylator SFH11 posiada automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa, który chroni przed przegrzaniem, dzięki czemu gwarantuje komfort jego użytkowania.
| Waga | 990 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 205 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | PRIME3 |
|---|---|
| Maksymalna moc | 2000 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Stopnie regulacji | 2 |
| Zimny nadmuch | Tak |
| Termostat | Tak |
| Oscylacja | Nie |
| Minimalna moc | 1000 |
| Wymiary | 22 x 19 x 12,5 cm |
| Waga | 0.82 |
| Pozostałe parametry |
|
| Timer | Nie |
| Typ | Termowentylator |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |