akumulatory/baterie
Akumulator APCRBC141 do SRT2200XLI
- Rodzaj: Akumulator
- Wymiary:
76 x 210 x 400 mm
- Waga: 11.7
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 663,20 zł / szt
2 045,74 zł brutto
Akumulator APCRBC141 do SRT2200XLI
Specyfikacja techniczna
| Producent | APC |
|---|---|
| Rodzaj | Akumulator |
| Wymiary | 76 x 210 x 400 mm |
| Waga | 11.7 |
| Pojemność akumulatora | 360 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 14200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 210 x 350 x 525 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |