zasilacze awaryjne
UPS 5SC 3000i RT2U 5SC3000IRT
- Liczba akumulatorów: 1
- Moc czynna: 2700
- Porty zasilania wy.: 1 x IEC-C19
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
7 226,19 zł / szt
8 888,21 zł brutto
| Waga | 42200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 200 x 585 x 890 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eaton |
|---|---|
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Moc czynna | 2700 |
| Porty zasilania wy. | 1 x IEC-C19 |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Wymiary | 86.2 x 441 x 647 mm |
| Waga | 35.3 |
| Video | |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Typ obudowy | Rack |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |