zasilacze awaryjne
UPS 5SC 1500i Rack2U 5SC1500IR
- Liczba akumulatorów: 1
- Porty zasilania we.: IEC-C14
- Moc czynna: 1050
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
3 875,32 zł / szt
4 766,64 zł brutto
| Waga | 22100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 235 x 530 x 585 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eaton |
|---|---|
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Moc czynna | 1050 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Wymiary | 86.2 x 440 x 405 |
| Waga | 17.78 |
| Video | |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Typ obudowy | Rack |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |