głośniki
Głośniki komputerowe GXT612 Cetic
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 10
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 22 w magazynie
142,88 zł / szt
175,74 zł brutto
Głośniki komputerowe GXT612 Cetic
Zestaw mocnych głośników Bluetooth z kolorowym podświetleniem:
- Potężny dźwięk stereofoniczny o mocy szczytowej 18 W pozwalający w pełni przeżywać gry, muzykę i dużo więcej
- Ekologiczny design; produkt wykonany w 76% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu
- Łączność przewodowa lub bezprzewodowa dzięki Bluetooth i złączu audio 3,5 mm
- Podświetlenie diodami RGB sterowane dotykowo pozwoli nadać sprzętowi własny soczyście kolorowy styl
- Łatwo dostępne sterowanie głośnością oraz wyjście słuchawkowe z przodu obudowy
- Zasilane z USB, więc nie potrzeba gniazdka
| Waga | 1311 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 180 x 210 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 10 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Komputerowe |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Wymiary | 200 x 85 x 105 mm |
| Waga | 1.138 |
| Pozostałe parametry |
|
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |