routery xDSL
UPS 3S Mini 36W 3SM36
- Liczba akumulatorów: 2
- Moc czynna: 36
- Wymiary:
95,5 x 30 x 136 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
254,83 zł / szt
313,44 zł brutto
Bezpieczna ciągłość usług dla podłączonych sprzętów podczas przerw w dostawie prądu z niedrogim i kompaktowy UPS DC zasilanie routerów internetowych, kamer IP i Smart kontrolerów.
| Waga | 600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 200 x 160 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eaton |
|---|---|
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Moc czynna | 36 |
| Wymiary | 95,5 x 30 x 136 mm |
| Waga | 0.4 |
| Pozostałe parametry | Certyfikaty: IEC 62477-1, CE mark, CB report |
| Akcesoria w zestawie | Adaptery (5,5 x 2,5 / 5,5 x 2,1 / 4,75 x 1,7 / 3,5 x 1,35) |
| Napięcie | 3.7 |
| Pojemność akumulatora | 2200 |
| Video | |
| Typ obudowy | Desktop |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |