etui
Universal Folio Keyboard 920-008341
- Wymiary:
269 x 211 x 25 mm
- Waga: 0.465
- Pasuje do:
- iPad Air 2
- iPad Air
- iPad 2
- iPad 3
- iPad 4
- Samsung Galaxy Tab A-9.7"
- Samsung Galaxy Tab S-10.5"
- Samsung Galaxy Tab S2-9.7"
- Samsung Galaxy Tab 4-10.1"
- Samsung Galaxy Tab 10.1"
- Samsung Galaxy N - Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
224,14 zł / szt
275,69 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Logitech |
|---|---|
| Wymiary | 269 x 211 x 25 mm |
| Waga | 0.465 |
| Pasuje do | - iPad Air 2 |
| Typ | etui - klapka |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 9,7'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 625 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 235 x 285 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |