akcesoria PoE
UniFi U-PoE PoE Adapter (15W)
- Porty we/wy: 2 x 10/100/1000 Mbit/s
- Zakres napięcia wejściowego: 100~240 VAC 47~63 Hz
- Waga: 100
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
24,01 zł / szt
29,53 zł brutto
Adapter PoE (15 W)
Adapter, który może zasilać urządzenia UniFi PoE, zmniejszać zależność od zasilania przełącznika PoE i zapewniać połączenie Gigabit LAN.
- Dostarcza do 15 W PoE
- Zabezpieczenie przed przepięciami, impulsami szczytowymi i przetężeniem
- Zawiera wejście danych RJ45, kabel AC z uziemieniem i wyjście PoE
- Wskaźnik LED do monitorowania stanu
Zgodność:
- UK-Ultra
- U6-PLUS
- U6-IW
- U6-Mesh
- U6-Pro
- U6-Lite
- UAP-AC-IW
- UTP-Touch
- UVC-G5-Dome-Ultra
- UVC-G5-Turret-Ultra
- UVC-G5-Pro
- UVC-G5-Flex
- UVC-G5-Bullet
- UVC-G5-Dome
- UVC-AI-Pro
- UVC-AI-DSLR
- UVC-AI-Bullet
- UVC-AI-360
- UVC-AI-Theta-Pro
- UVC-AI-Theta
- UVC-AI-Theta-Hub
- UVC-G4 Doorbell Pro PoE Zestaw
- UVC-G4-DOME
- UVC-G4-Bullet
- UVC-G4-Pro
- UVC-G3-FLEX
| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 120 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Zakres napięcia wejściowego | 100~240 VAC 47~63 Hz |
| Waga | 100 |
| Pozostałe parametry |
|
| Napięcie wyjściowe | 48 |
| Wysokość | 33 |
| Szerokość | 46 |
| Głębokość | 86 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |